شاخه‌‌‌‌‌‌ها

Dead Space-Collection نمایش در اندازه واقعی

Dead Space-Collection

دیسک + کاور گلاسه

210,000 ریال

30 محصولات دیگر در همان شاخه:

قبلی
بعدی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

بازی Dead Space Collection ، نسخه ای کامل از هر سه نسخه Dead Space است که توسط کمپانی محبوب و نام آشنای الکترونیک آرتز در سال های 2008؛ 2011 و 2013 منتشر شده اند. فرنچایز Dead Space، در سبک اکشن، شوتر و ترسناک طراحی شده است. سازنده نسخه اول این مجموعه، استودیو EA Redwood Shores و سازنده نسخه دوم و سوم این بازی، استودیوی بازیسازی Visceral Games بوده اند.
مهندسی به نام آیزک کلارک و گروهش برای تعمیر یک سفینه فضایی به نام ایشیمورا فرستاده میشوند تا علت قطع ارتباط سفینه با مرکز را پیدا کنند. اما آنها بی خبرند که ساکنین ایشیمورا که مانند یک شهر بسیار بزرگ است به موجوداتی عجیب به نام نکرومورف تبدیل شده اند. اکنون آیزک در می یابد که به جای تعمیر، باید فقط برای زنده ماندن بجنگد.
نسخه دوم، 3 سال پس از حوادث عجیب USG Ishimura جریان می یابد. در ابتدای بازی، شما خود را در تیمارستانی می یابید. نیکل به صورت توهمات عجیب و غریب به سراغتان می آید، اما بلافاصله شما از خواب میپرید و متوجه می شوید که فردی با چراغ قوه سعی دارد شما را از بی هوشی در بیاورد. اما دوباره تمام افراد حاضر در صحنه، ناگهان به هیولا هایی وحشتناک تبدیل میشوند.
داستان Dead Space 3 نیز بلافاصله بعد از نسخه دوم جریان دارد.  در حالی که Soreveign ها بر بشریت حکومت می کنند، آیزک با کاپیتان کارور (Carver) آشنا می شود و تصمیم می گیرند با همکاری هم ، مخالفان زندگی بشر را از بین ببرند.

حداقل سیستم موردنیاز:

CPU: 2.8 GHz processor or equivalent
RAM: 2 GB RAM
VGA: 512 MB Video Card and Shader Model 3.0 required
DX: DirectX 9.0c
OS: Windows 7
HDD: 30 GB

این مجموعه شامل نسخه کامل هر سه نسخه 1 و 2 و 3 این بازی می باشد

logo-samandehi