logo-samandehi

شاخه‌‌‌‌‌‌ها

Crysis 3 نمایش در اندازه واقعی

Crysis 3

دیسک + کاور گلاسه

افزودن به سبد خرید

2 محصولات دیگر در همان شاخه:

این بازی از ان دست بازی هایی می باشد که خیلی از گیمرها منتظر آن بودند. این بازی دارای پیشینه ای بسیار بسیار درخشان است بازی که در سال اول انتشارش بهترین بازی سال شد و این بازی, بازی جز CRYSIS نیست.در Gamescom امسال، قسمت های زیادی از بخش چندنفره بازی Crysis 3 منتشر شدند، اما مد جدید این بازی که Hunter نام داشت، نگاه های زیادی را به خودش جلب کرد. اما چرا این مد اینقدر جالب توجه است. دلیل آن بسیار ساده بود. شما در این حالت می توانید بدون آنکه یک گلوله شلیک کنید، بازی را به پایان برسانید. این موضوع کمی عجیب است، چون در یک بازی اول-شخص تیراندازی با آن روبرو هستیم. در این سبک از بازی ها معمولاً با شناسایی اهداف و تیراندازی به سمت آن ها بازی را پیش می برید. در مد Hunter دقیقاً با روندی خلاف حالت رایج مواجه خواهید شد. تجربه این قسمت بسیار جالب است و حتی می توانید راحت تر از تیراندازی، به پیروزی برسید.

پرهیز از حضور در صحنه های اکشن، از المان های مهم این قسمت به حساب می آید. در مود Hunter راه های مختلف نجات پیدا کردن را تجربه خواهید کرد. شاید بتوان معنای جدیدی از Survival را در این حالت تجربه کنید. در این مد دو بازیکن حضور دارند که دارای یک Nanosuit فوق العاده قدرتمند هستند. باید دو اصل را رعایت کنید: مخفی شدن و استفاده از تیر و کمان! در این مد ۱۲ یا ۱۶ نفر دیگر نیز حضور دارند. این تعداد روی کنسول ها و PC متفاوت است! این افراد Troopers نام دارند که از تجهیزات بسیار قوی ای برخوردار هستند و تنها کار آن ها، این است که شما را از پا دربیاورند.

در نمایش هایی که از این قسمت منتشر شد، ۲ دقیقه از این بازی را به بازیکنان نشان داده شد و ۵ راند مختلف از بازی منتشر شد. صحنه های جالب بازی شامل از بین بردن Trooperها توسط Hunterها بود. Trooperهایی که در این بازی از پا درمی آورید، خودشان به عنوان Hunter به بازی می آیند. روند بازی به این شکل است که آخرین فردی که زنده بماند، پیروز میدان خواهد شد. موضوع جالب این بخش، اینجاست که Trooperها دست به هر کاری می زنند تا شما را وادار به ورود به صحنه های اکشن کنند. Trooperها با مشاهده شما، فریاد می زنند و سایر افراد را خبر می کنند تا به سمت شما بیایند. به همین دلیل شما باید سریع حرکت کنید و یا هر گوشه از بازی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید از دست Trooperها فرار کنید و راه تازه ای برای کشتن آن ها پیدا کنید. در این حالت به بهترین شکل احساس می کنید که در نقش یک Predator قرار دارید.

همیشه نیروهای مختلفی به سمت شما حمله می کنند که قوی تر از سایرین هستند و بیشتر آن ها از قدرت های مختلف استفاده می کنند. محیط های بازی در این قسمت ها به شکلی طراحی شده اند که بتوانید در آن ها به شکل خوبی مخفی-کاری کنید و به عنوان یک شکارچی به هدف خود برسید. شهرهایی که تبدیل به جنگل شده اند و در هر گوشه آن، دشمنان در کمین شما هستند. تمام این موارد باعث شده که مد Hunter بسیار مورد توجه قرار بگیرد. این قسمت از زیربناهای خوبی برخوردار است که می تواند به شکل های مختلفی تغییر کند و روند بسیار هیجان انگیزی را پیش روی بازیکنان قرار دهد. چالش های این قسمت بسیار عالی از کار درآمده و شاید یکی از بهترین قسمت های بازی Crysis 3 نیز باشد. در این قسمت، هم باید از بروز درگیری جلوگیری کنید و در عین حال جنگ بزرگی را ترتیب بدهید که خودتان به شکل مستقیم در آن حضور ندارید. لذت استفاده از تیر و کمان در این قسمت بسیار زیاد خواهد بود.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8
CPU: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo / 2.7 GHz AMD Athlon 64X2
RAM: At least 2 GB / 3 GB for Windows Vista
DISC DRIVE: DVD ROM drive required for installation only
HARD DRIVE: At least 17 GB of free space
VIDEO: DirectX 11 graphics card with 1 GB Video RAM or better
DirectX: DirectX 11 required

پرفروش‌ترین‌ها

هم اکنون هیچ محصول پرفروشی وجود دارد