شاخه‌‌‌‌‌‌ها

Ghost Recon  Future Soldier نمایش در اندازه واقعی

Ghost Recon Future Soldier

دیسک + کاور گلاسه

120,000 ریال

30 محصولات دیگر در همان شاخه:

قبلی
بعدی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

نسخه جدید سری بازی های Ghost Recon  با نام Future Soldier از سری بازی های جدید TOM CLANCY”S تولید شده توسط UBISOFT بازی  است که به زودی عرضه خواهد شد و تا این لحظه نظرهای زیادی را به خودش جلب کرده است. این موضوع تا اندازه ای بوده که خیلی ها این بازی را بهترین نسخه از این سری نامیده اند. Ubisoft سعی دارد با این نسخه نیز طبق روال همیشگی این سری باز شاهد یک شاهکار از پرداخته های tom clancy باشد. Tom clancy و Ubisoft همیشه در کنار هم به ساخت بازیهای عالی میپردازند.عنوان هایی که tom clancy به کمک هم پیمان خود ساخته همواره مایه ی سر بلندی ان شده است.GR  در دو نسخه آخر خود یعنی عناوین Advanced Warfighter نشان داد که نسبت به گذشته چقدر پیشرفت کرده است و می تواند پتانسیل این را داشته باشد که در آینده حتی بهتر از این ظاهر شود. اولین سری از این عنوان به صورت شوتر اول شخص بود که در طی گزشت زمان,به شوتر سوم شخص تبدیل شده است.شاید با استناد به نسخه ی دوم بازی بتوان گفت که در نوع خود بی نظیر است.


این عنوان به شکلی ساخته و پرداخته شده است که از نسخه ی قبلی خود بسیار فاصله دارد و پیشرفت های بسیاری کرده است.از جمله پیشرفت های ان میتوان به پیشرفت گرافیک ,گیم پلی,داستان و از همه مهم تر به هوش مصنوعی گروه (کار گروهی) ان اشاره کرد..با اینکه شما میتوانید به صورت غیر مفخی و محسوس عملیات خود را انجام دهید,اساس بازی بر یک کار گروهی حرفه ای ,مخفی و سریع است. بازی در مناطق مختلفی از جمله نروژ، خاورمیانه و آسیا رخ می دهد، جایی که روسیه توسط یک گروه افراطی ناسیونالیستی تحت سلطه در آمده و جنگ را با کشورهای همسایه آغاز کرده است … شما نیز با تیم چهار نفره فوق حرفه ای Ghost که زیر نظر ارتش امریکا رهبری می شود، وظیفه متوقف سازی این نیروهای متجاوز را بر عهده دارید. شما در این بازی کنترل اعضای چهار نفره تیم Ghost را بدست خواهید گرفت که هر کدام از این افراد دارای شخصیت و توانایی های منحصر به فردی هستند .

جلوه های ویژه بازی نیز در سطح خوبی قرار دارند و از همه مهمتر، می توان به افکت طراحی خون و پاشیده شدن آن روی صفحه اشاره کرد که به شکل بسیار خوبی از کار درآمده که نظیر آن را در بازی های این سبک تا کنون مشاهده نکرده اید. در قسمت دیگر، می توان به طراحی خوب شخصیت های بازی اشاره کرد که می توانید آن ها را به صورتی که دوست دارید طراحی کنید.با پیشرفت در بازی نیز آیتم های بیشتری برای این قسمت آزاد می شوند که می توانید به وسیله آن ها شخصیت اصلی بازی را به شکل دلخواه خود دربیاورید، اما یکی از قسمت های جالب بازی این است که می توانید سلاح های خود را تغییر دهید و تمام قسمت های آن ها را عوض کنید. در این قسمت می توانید سلاح مورد نظر خود را انتخاب کنید و با مراجعه به هر قسمت از آن مشاهده کنید که سلاح کاملاً از هم باز می شود. می توانید این قسمت را تغییر دهید و حتی رنگ آن ها را عوض کنید. از ماشه گرفته تا خشاب، بدنه، نشانه هدف و… را می توانید در این بازی تعویض کنید.

همان طور که می دانید GR: FS یک عنوان تاکتیکی است که باید در آن با دقت زیادی در محیط بازی حرکت کنید تا یک وقت دشمنان شما را مشاهده نکنند. شاید در یک لحظه یکی از دشمنان را مشاهده کنید، اما نتوانید به سمت او تیراندازی کنید،کافی است در این لحظه او را علامت گذاری کنید تا روی نقشه بازی این دشمن برای سایر بازیکنان مشخص شود و هم تیمی های شما بتوانند او را از بین ببرند. نحوه کاور گیری و انتقال از یک سنگر به سنگر دیگر شباهت هایی به بازی Gears of War دارد ولی در قسمت هایی نوآوری هایی دیده میشود و از سبک کاور گیری SC:conviction هم استفاده هایی شده است .یکی دیگر از پیشرفت های بازی می توان به سیستم Aiming پرتاب نارنجک و لباس هایی که نور را از خودشان عبور میدهند (light_ bending suit) که باعث میشود سربازان غیب شوند…اشاره کرد.در این نسخه مانند نسخه ی اول ,میتوانید به کمک تکنولوژی UAV دشمنان خود را مشخص کنید و حتی از پشت سنگرها و دیوار ها مکان انهارا بیابید UAV ها را میتوانید به سرعت تعویض کنید…این قابلیت شباهت هایی به سیستم هدف گیری اسپلینتر سل (Mark & Execute)دارد . قابلیت جدیدی دیگر که در گیم پلی گنجانده شده به نام Optical Camouflage یا Cloaking؛ این قابلیت به شما اجازه می دهد تا در محیط به صورت مخفی حضور داشته باشید و دشمنان نتوانند شما را ببینند…

cross-com نام یکی دیگر از تکنولوژی یا قابلیت های بازی است!این تکنولوژی به صورت یک تیغه ی دایره ای پرنده خواهد بود که با پرتاب آن ۳ باله با زاویه ی ۱۲۰ درجه ,از کنار ان بیرون می اید .با استفاده از این وسیله کنترل از راه دور می توان منطقه مورد نظر را به شکلی real-time به طور کامل بررسی کرد و از تعداد سربازان دشمن، محل قرار گرفتن آن ها و نوع جنگ افزار هایی که در محیط قرار دارند با خبر شد، همچنین می توانید با این وسیله سیستم های امنیتی دشمن را هک کنید و وارد فایل های امنیتی آن شود و ان هارا مختل نماید.بدون شک یکی از ابزار های اساسی در بازی این تکنولوژی خواهد بود.

به لطف پیشرفت های بازی نسبت به نسخه های پیشین و همچنین پشتیبانی از فناوری کینکت ,استفاده ی تاکتیک های مبارزه ی حرفه ای و co-op چهار نفره ی متفاوت … Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier یکی از بهترین بازیهای سال۲۰۱۲خواهد شد …

حداقل سیستم مورد نیاز  :

CPU: Intel Pentium D Processor 3.0 Ghz or AMD Athlon64 X2 4400+ 2.2Ghz

RAM: 1 GB RAM (Windows XP) or 2GB RAM (Windows Vista or Windows 7

VGA: 256 MB DirectX–compliant, Shader 4.0–enabled video card

DX: DirectX 9.0c

OS: Windows XP (with Service Pack 3), Windows Vista (with Service Pack 2) or Windows 7

HDD: 25 GB Hard Drive Space

logo-samandehi